Nejlepší směnárna, nejvýhodnější kurzy a bez poplatků v Praze!
Hledat
Navigace: Směnárna Orion Change > O Nás

O Nás

 Společnost EB Commerce s.r.o. působí jako směnárna od roku 2015.

Tisíce pražanů a návštěvníků hlavního města každoročně navštíví příjemné prostory směnárny, kde každý den v roce naleznou všichni klienti tým vyškolených odborníků připravených poskytnout směnárenské služby nejvyšší úrovně a kvality za bezkonkurenční ceny. To vše samozřejmě zcela bez poplatků.

Společnost EB Commerce s.r.o.  zprostředkovává rovněž služby aliančních partnerů, kteří nabízí expresní peněžní převody do zahraničí a výplaty peněžních částek došlých ze zahraničí. Konkrétně se jedná o MoneyGram, Ria Money Transfer, Contact Payment System, Unistream, KoronaPay, Privat Money, Welsend a BestPay Money Transfer.

Prostřednictvím služby MoneyGram, Ria Money Transfer, Contact Payment System, Unistream, KoronaPay, Privat Money, Welsend a BestPay Money Transfer je zajišťováno expresní provádění převodů peněžních částek do zahraničí a výplaty peněžních částek došlých ze zahraničí. Převod peněžních částek mezi pracovišti zajišťujícími příjem a výplatu proběhne do několika minut.

Služba MoneyGram je k dispozici svým klientům na 350 000 místech ve více než 200 zemích světa, Ria Money Transfer  je k dispozici svým klientům na 447 000 místech ve více než 165 zemích světa, Contact Payment System je k dispozici svým klientům na 500 000 místech ve více než 180 zemích světa, Unistream je k dispozici svým klientům na 150 000 místech ve více než 30 zemích světa, KoronaPay peněžní převody  je k dispozici svým klientům na 50 000 místech ve více než 34 zemích světa, PrivatMoney je k dispozici svým klientům na 17 zemích světa, Welsend je k dispozici svým klientům na 37 zemích světa, BestPay Money Transfer je k dispozici svým klientům ve více než 20 zemích světa.

IDENTIFIKAČNÍ ÚDAJE:

Společnost EB Commerce s.r.o. je zapsána v obchodním rejstříku vedeného Městským soudem v Praze, oddíl C., vložka 138345.
Identifikační číslo společnosti je 28392850.

 
© www.orionchange.eu - vytvořte si také své webové stránky
počítadlo toplist